Gizlilik ve Kullanım Şartları

perakendeburda.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, cinsiyet, adres ve email vs.) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler ile ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve perakendeburda.com'a üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır.

 

perakendeburda.com veri bankasında toplanan bu bilgiler, gönderilecek olan dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece PerakendeBurda bünyesinde kullanılmaktadır.

 

perakendeburda.com, iş bu gizlilik politikası ve Kullanıcı sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde üyelik formlarından topladığı bazı bilgileri, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de kesinlikle satılmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankalara ulaşmakta ve 3D Secure teknolojisi ile provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece banka tarafından görülüp PerakendeBurda Sanal Mağazası tarafından görülmemektedir. Kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle, perakendeburda.com sanal mağazası bünyesinde saklanmamaktadır.

 

perakendeburda.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.perakendeburda.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda PerakendeBurda’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

Tüm bu konularda ek bilgi almak için Şirketimize danışabilirsiniz.

Üyelerimiz  her türlü dilek, talep ve önerileriniz için aşağıda yer alan adresler, mail ve numaradan ulaşabilirsiniz. 

 

Adres: Mahmutbey Mahallesi, 1. Yol Sk. No:89, 34218 Bağcılar/İstanbul 

 

Telefon: 0850 255 0 898

 

Mail: info@perakendeburda.com

yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır