Makaleler » Blog » Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye Hediye Fikirleri 

 

İster kıza olsun ister erkeğe söz konusu sevgiliyse hediye seçimi kadar zor bir şey daha yok. Hele ki bir de kararsız bir yapıya sahipseniz işiniz bir hayli zor diyelim. Önümüzde birçok seçeneğin olması da aklımızın karışmasının en büyük sorunu aslında. Neyse ki artık tek tek hediye mağazalarını gezme durumunda kalmıyoruz, istediğimiz her şeyden fazlası elimizin altında. Şimdi sizin kararsız düşünceleriniz için sevgiliye hediye önerileri verelim ki aklımızda bir şeyler canlanabilsin. 

 

BAYAN SEVGİLİYE HEDİYE 

 

Sürpriz Hediye Kutusu 

 

 

Özellikle uzun bir ilişkiniz varsa, “her hediyeyi zaten aldım, geriye ne kaldı ki” diyorsanız yapacağınız en güzel şey bir kutuda şık bir hediye hazırlamak. Zaten bir süredir birlikte olduğunuz insanı her haliyle tanıyorsunuz. Artık neyi sevip neyi sevmediğini, nelerin hoşuna gidebileceğini biliyorsunuz. 2’li çift kupaları koyup, kutuya bolca gül yaprakları serpiştirebilir, yanına 2 kahve bırakabilirsiniz. Güzel sözü olan bir aşk kupası, sevdiği bir kitabı ve ikinizin adına özel yaptırdığınız bir kitap ayracıyla küçük bir mumluk ile şahane bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Bu daha çok hem hayal gücünüze hem eşinizin daha çok nelerden hoşlandığına bağlı. 

 

Müzik Kutusu 

 

 

Tabi ki kaç yaşında olurlarsa olsunlar kızların vazgeçilmezi; müzik kutuları… Küçüklükten gelen bir sevda mı dersiniz yoksa o klasik ezgiye olan aşk mı bilemem ama hangi model olursa olsun kesinlikle sevilesi nesneler. Bir de pastel tonlarındaysa odasının en güzel köşesini ona ayıracağından şüpheniz olmasın. Şu aralar daha çok ön planda olan atlıkarınca dönen müzik kutusu hediye edebilirsiniz. Ya da nostaljik müzik kutuları da gözdeler arasında, aklınızda bulunsun.  

 

Peluş Oyuncaklar 

 

 

Her ne kadar klişeleşmiş olsa da yüzlerce alternatifi olan peluş ayıcıklar uzun bir süre daha sevgiliye hediye önerileri arasında yer alacak gibi görünüyor.  Özel günlerin en sevimli hediyesi olduğu gibi içinizden geldiğinizde de alabileceğiniz küçük mutluluklar bunlar.  

 

Kar Küresi 

 

 

Özellikle bu yıl yüzlerce farklı çeşidi çıkıp göz dolduran bir hediye diyebiliriz kar küreleri için. Mini mini olanlarını, bir hediye kutusu hazırlayacaksanız içerisine mutlaka koymalısınız. Büyüklerini ise tek başına hediye edebilirsiniz tabi ki. Işıklı kar küresi ufak bir loş ışık sağlayarak geceleri odaları renklendirerek hoş bir görünüm sağlayacaktır. Müzikli kar küreleri ise 360 derece dönerken etrafına düşürdüğü kar tanelerini izleyerek insana dinlendiriyor.  

 

ERKEK SEVGİLİYE HEDİYE 

 

Sürpriz Hediye Kutusu 

 

 

Hediye kutularının sadece kızlara özgü yapılmadığı aşikâr. Peki erkeklere özgü bir kutu nasıl hazırlanır? Erkekler kızlar için genellikle kalpli, süslü, tüylü kutular hazırlarken kızlar biraz daha sade hazırlamalı. Bilinir ki erkekler çok fazla süsten, gösterişten hoşlanmazlar. Onlar için daha çok kare veya dikdörtgen, koyu renklerde bir kutu kullanabilirsiniz. Kutu içine orta boylarda birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan hoş bir fotoğraf albümü hazırlayıp koyabilirsiniz, yanına güzel kokulu bir parfüm eklemeyi ihmal etmeyin. Erkeklerin birçoğu tuttuğu takımla alakalı hediyelerden hoşlanır. Forma ve birkaç takım aksesuarını güzel bir şekilde hediye paketi de yapabilirsiniz. Cüzdan, kemer, saat kombinleri de vazgeçilmez hediyeler arasında yer alıyor.  

 

2’li Kupa Takımı 

 

 

Çift kupaları sevgililer günü, doğum günü hediyesi için eşinize alabileceğiniz özel hediyelerdir aslında. Bunu özel kılmak sizin elinizde, kişiye özel yaptırabileceğiniz gibi sizi de anımsatan kupalar bulup yanına küçük sürprizler ekleyerek bir kutu hazırlayabilirsiniz.  

 

Karakter Konsepti 

 

 

Bir kitap karakteri veya bir film karakteri hayranı erkek arkadaşınız varsa hazırlayabileceğiniz en güzel hediye, konsept hediyelerdir. Kitap, fanus, kupa ile onu mutlu edecek güzel bir hediye seti hazırlayabilirsiniz. Game of Thrones, Harry Potter, Küçük Prens gibi hayran kitlesi geniş bir karakter hayranlığı varsa kolaylıkla bulabileceğiz hazır setler mevcut. Ancak farklı karakterlerde biraz zorlanabilirsiniz.  

 

Sevgili Kombinleri 

 

 

Zevkleriniz aynıysa çift saatleri aklınızda bulunsun. Aksesuar olarak kızların da erkeklerin de günlük hayatta çok fazla kullanması alternatifliğini arttırıyor. Unisex modellerin çoğalması hediye seçiminizi de kolaylaştıracaktır.  

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır